Domů | O Turné | Partneři turné | Kdo je kdo | Kontakt | Návštěvní kniha | www.creamona.cz

Letos proběhne již třetí ročník našeho turné kolem novomlýnských jezer. Předchozí dva ročníky byly ve znamení charitativnosti, letos to tak z provozních a organizačních důvodů bohužel nebude. Na přípravu bylo strašně málo času, celé turné vzniklo během 14ti dnů, vězte, že ještě před třemi týdny nebylo vůbec jisté, jestli za vámi zase přijedeme. A proto tímto děkujeme všem, kteří nás jednohlasně přijali do svého azylu a že si u nich můžeme zahrát.

Každá správná a dobrá kapela (a to i amatérská), by měla mít jednou za čas své turné. A protože skupina Creamona je správná a dobrá kapela, vznikla myšlenka na to, jak spojit příjemné s užitečným a tak se opět po roce uskuteční Turné Koňmo. To, že je to kapela složena z amatérů neznamená, že hrají jako amatéři. Ba naopak. Jen se tou muzikou neživí, ale baví. Mají zkrátka radost, když jim to hraje.

A čím je ještě zvláštní toto turné? Koníčci. Celé turné se kapela poveze na koňském povoze, aby se její členové opět ujistili, jak je nádherný ten kus země na jižní Moravě okolo Novomlýnských jezer. A ještě jedna zvláštnost provází celé turné. Dobrota a upřímnost lidiček. Nejen těch, kteří si rádi poslechnou dobrou muziku a zpříjemní svým dětem podvečer projížďkou na koních, ale i těch, kteří se podílejí na zdaru celého turné.

Nezbývá si tedy než přát, aby se letošní turné vydařilo, aby se na nás smálo Sluníčko, aby nepraskaly struny a hlavně aby bylo hodně spokojených dětí, které se povozí na koníčkách a také dospělých, kteří svou přítomností dělají radost sobě, ale i nám.

Nechť nás naše koně k cíli donesou...